Shelter / מקלט (עברית)

All Rights Reserved ©

Summary

18+ (מכיל אלימות, מילים גסות, פגיעה עצמית, אלימות מינית וסקס) מסופר על שני נערים ממשפחות בעייתיות שמוצאים סוג של נחמה אחד בשני, אבל הזוגיות שלהם מאד רעילה ומלאה באלימות. הסיפור מתרחש בארה"ב לכן השמות של הדמויות לא יהיו ישראליים וזה מאד בולט (לפחות בהתחלה) שהם מדברים אנגלית כי הפניות מגדר פחות ברורות (את/ה = you) מקווה שתהנו(:

Genre:
Erotica / Romance
Author:
RL
Status:
Ongoing
Chapters:
14
Rating:
n/a
Age Rating:
18+

פרק 1

"איפה אתה לעזאזל????" האנטר צעק על הטלפון בחוסר סבלנות, כבר חמש דקות הוא מחכה לחברו מחוץ לאולם ההרצאות. "אה... סליחה שכחתי לומר לך אני לא אגיע אני לא מרגיש טוב" דין תירץ והשמיע שיעול קטן. האנטר צקצק בלשונו והסתכל על דלת הכניסה בכעס. "מה אתה מתעצבן זה אומר שכל הכוסיות ישארו לך! אמרתי לך הרצאות בביולוגיה זה ה-מקום למצוא כוסית חכמה ובתולה" "אם אתה משקר, פעם הבאה שאני רואה אותך אני מכבה לך את הסיגריה בעין." הוא איים, זורק את הסיגריה שלו על הרצפה, לא טורח לדרוך עליה "או הוו מפחידד" דין צחק "לך לך כבר. מי יודע אולי אם לא תצא עם סטוץ, תצא עם שכל" "לך תזדיין." האטנר ניתק ונכנס לאולם.

לאחר שקיבל תג עם שמו. הוא הלך להתיישב במקום שהוקצה לו, בוחן את הסביבה. כשהגיע למקומו הוא הבחין שהוא יושב בקצה שורה, ובכיסא לידו ישבה נערה צעירה ממנו עם שיער שחור חלק בתספורת קרה עם פוני. היא לבשה ג׳קט גדול עם טרנינג ואולסטאר. האנטר לא ראה בה שום דבר סקסי במיוחד, אבל השיער שלה משך אותו. הוא כלכך התפתה לגעת בו אבל החזיק את עצמו. הוא התיישב לידה ויכל לראות איך היא קופצת קצת במקומה בבהלה. היא הרימה את ראשה מהדפים בהם היא כתבה והסתכלה עליו לרגע. הוא החזיר לה מבט, בוחן את פניה המסותתות. עיניה המלוכסנות היו גדולות ושחורות, היה בהן משהו עצוב שהאנטר לא הצליח לפענח. אפה היה קטן ועגלגל- אף כפתור, ושפתיה היו דקות וצרות. היה בה משהו מוזר.

ההרצאה התחילה והאנטר חזר לסרוק את האולם בחיפוש נערה לחזור איתה הביתה. והוא התעצבן כשהבין שהנערה הכי יפה בחדר היא האסייתית הקטנה לידו, שכתבה את כל מה שהמרצה אמר במרץ. הוא בחן אותה עוד קצת, את התגובות שלה לתזוזותיו ואת הגוף שלה. הוא צקצק בלשונו בשקט כשהבין שהוא לא באמת יכול לראות את צורת הגוף שלה עם הבגדים הגדולים שהיא לבשה. בסופו של דבר הוא החליט לפעול. הוא הושיט את ידו והסיט את שיערה השחור מפניה, היא קפצה בבהלה וקפאה במקומה, מסתכלת עליו במבט מופתע. "א-אה סליחה..." הוא הרכין מעט את ראשו "אני מתנצל, פשוט השיער שלך כלכך יפה..." הוא חייך חיוך קטן, מנסה להראות חסר ישע למרות המראה המאיים שלו. "ז-זה בסדר!" היא מיהרה לענות בלחישה, מאדימה מעט ונראת מבולבלת. הקול שלה היה קצת נמוך יחסית לגודל שלה, האנטר ניסה לדמיין אותה גונחת את שמו. הוא אהב את זה. "אז.. את אוהבת ביולוגיה?" הוא שאל, נחוש להכניס אותה למיטתו. "לא כלכך... אני פה כי אמא שלי רצתה לבוא אבל לא הרגישה טוב, אז אני באתי במקומה" היא אמרה בשקט, מנסה לחייך בכח. "אז זה לא מעניין אותך?" "לא כלכך" היא ענתה בכנות ובחנה אותו לרגע "אתה אוהב ביולוגיה?" האנטר חשב לרגע וחייך "אני אוהב נושאים מסויימים" הוא דמיין את עצמו חודר אליה, זו גם סוג של ביולוגיה, לא?

"היי, רוצה לצאת מכאן?" הוא שאל, מפתיע אותה מעט, אבל היא חשבה לרגע ואז הנהנה "כן". האנטר חייך לעצמו חיוך מרוצה. עכשיו היא שלו. הוא קם והושיט לה יד, היא לקחה את ידו ונעמדה, מבינה כמה הפרשי הגבהים בניהם גדול. האנטר הסתכל עליה מלמעלה, גובהו אמנם היה רק 180 אבל היא הייתה נמוכה ממנו בכמעט ראש, לא שזה הפריע לו, הוא מצא את זה חמוד. הם יצאו מההרצאה בשתיקה וברגע שהגיעו החוצה היא מלמלה "אמא שלי תהרוג אותי" האנטר צחק, "את יותר ממוזמנת להתחבא בבית שלי" הוא הניח את ידו עליה בחצי חיבוק. עיניה נצנצו "באמת??" היא חייכה. האנטר ציפה לדחייה מוחצת או צחוק ציני, אבל כשהבין שהנערה הזו באמת רוצה לבוא לבית שלו הוא חייך והנהן "ברור" "תודה!" היא חייכה לעצמה והשפילה מבטה. כל הדרך הייתה שקטה. הנערה האסייתית הלכה עם ראש מורכן, אך לא טרחה להתחמק ממגעו של האנטר שהניח עליה את ידו. האנטר הסתכל עליה, משהו בה היה נראה לו מוזר אבל הוא לא הצליח להבין מה. היא התחילה לסקרן אותו מה שרק גרם לרצון שלו לזיין אותה לגדול. הם הגיעו לבניין דירות ונכנסו לביתו הקטן של האנטר. בסלון היתה טלויזיה קטנה וספה מרופטת שבניהן נח לו שולחן עץ ישן. המטבח היה קטן מלא בכלים מלוכלכים וסיגריות זרוקות. האנטר פתח את אחת משלוש הדלתות שהיו מולו "זה החדר שלי" הוא אמר ונתן לנערה להיכנס לפניו. שכהיא נכנסה, היא הופתעה לגלות שהחדר הזה, בניגוד לשאר הבית, היה גדול, על שולחן רחב נח לו מחשב נייד גדול ולידו מאפרה ומנורה. במרכז החדר הייתה מיטה זוגית עם מצעים נקיים ולידה שידה גדולה, בצד השני של המיטה היה ארון גדול שעליו הודבקו הרבה מדבקות. האנטר סגר את הדלת וחשף פוסטר גדול של הראפר מק מילר, שמת ממנת יתר. "שבי." הוא פקד והצביע על המיטה, הנערה התיישבה בלי להתווכח. האנטר הוציא סיגריה והדליק אותה "רוצה?" הוא הציע לנערה והיא הנידה בראשה לשלילה. האנטר פתח את החלון ועישן. אף אחד מהם לא אמר מילה.

האנטר נעשה חסר סבלנות, למה היא באה בכזאת קלות אם היא אפילו לא מוכנה לעשות את הצעד הראשון?

"תתפשטי." הוא פקד, עיניו חודרות אל נשמתה. "מ-מה" הנערה נבהלה והסתכלה עליו בשאלה. "מה ששמעת. תתפשטי. את רוצה עזרה בזה?" הוא חייך להתקרב אליה. "ל-לא! א-אני אעשה את זה לבד..." היא מלמלה בשקט והורידה את התג שהיה תלוי על צווארה. רק אז הבין האנטר שהוא אפילו לא יודע מה שמה של הנערה. הוא לקח את התג וקרא לעצמו "לינקולן". הוא קיווץ את גבותיו, ממתי לינקולן זה שם של בת. הוא הרים את מבטו רק כדי לפגוש בעיניו של לינקולן שישב על מיטתו בלי חולצה, האנטר פער את עינייו. לינקולן זה באמת גבר. הוא הביא הביתה גבר לשכב איתו.

Continue Reading Next Chapter
Further Recommendations

Germaine Haughton: I know it's not easy being a single mom, but you can see santa coming out in Nick's action so far.

Anna2020: This author is great writer this trilogy is wonderful, even they are deferent stories, the plot in every one of them is deferent and beautiful, this one is wonderful totally amazing, the drama is great but no to the point of overwhelming you, I love the way the problems in a relationship is expos...

Toni: Amazing book and Author.Can't wait to read more!!

Dalila: J’attends la suite. Top

Anna2020: This story was mind blowing, the plot was awesome, unexpected, every chapter contains details that make you laugh, think hard about the characters, romance wao beatiful, and hot 🔥 parts were well described, the way the writer describes situations and persons you can have a clear idea of the chara...

Shantae: I love everything about this book

Stardust: I loved your book and the way you have written it. The characters are amazing... amount of gore to balance out the normal life is amazing

Kelli: I'm loving the fast pace of this story! It's definitely a page turner and can't wait to see what happens next...

missgiddygoodie: love your story and i am jumping to part 2 already . yay! can't wait what will happen to them! ❤

More Recommendations

RRM: I really do hope to see the continuation of this book. Very interesting. I like it so far.

Tina Figueroa: Yeah baby, I love this book..

About Us

Inkitt is the world’s first reader-powered publisher, providing a platform to discover hidden talents and turn them into globally successful authors. Write captivating stories, read enchanting novels, and we’ll publish the books our readers love most on our sister app, GALATEA and other formats.