Voldemortova dcera

Summary

Hermiona Grangerová, vášnivá studentka a knihomolka. Kdy se temné a dlouho utajované tajemství odhalí?

Genre:
Action
Author:
Bellatrix603
Status:
Excerpt
Chapters:
6
Rating:
n/a
Age Rating:
13+

1#

Letní prázdniny se pomalu chýlí ke konci, sedla jsem si na svou postel a vytáhla si náhodnou knížku, kterých mám plný pokoj a snažila se začíst.

Až po chvíli jsem si uvědomila, že civím na zeď před sebou a tvářím se jako Malfoy, když se proměnil v bílou fretku a falešný Moody ho kouzlem strčil do Crabbeových trenek.

Při té představě jsem se pousmála, ale hned se zase zamračila.

Jak se má asi Ron?

Jsou Dursleyovi na Harryho alespoň trochu milý?

To těžko, jsou to smrtijedi v mudlovské verzi když to přeženu. Nemají slitování. Svoje city ukazují jen svému špekatému synovi, který se velmi podobá hodně vykrmenému vepři na porážku.

Ale jíst bych ho nechtěla.

Navíc mě trápí i jiné věci.

Rodiče se poslední dobou často hádají, vždy jen večer abych nic neslyšela, ale já v tu dobu ještě čtu.

Docela by mě zajímalo o čem se tak dohadují.

S povzdechem jsem knížku odložila. Zezdola se ozval mamčin hlas, jak mě volá k večeři.

Obula jsem si svoje jasně červené bačkory a došourala se po schodech dolů.

Vešla jsem do naší prostorné kuchyně laděnou domodra a našla mamku jak nakládá jídlo na talíře.

Otevřela jsem horší skříň a vytáhla z ní tři sklenice a odnesla je na stůl, kde jsem všem nalila pití. Taťka mezitím připravil příbory. Prostě normální rodina. Ale normální určitě není. Kolik najdete mudlů, kteří mají dceru, která chodí do školy Čar a kouzel?

Když jsem v jedenácti nastoupila do Bradavic, tak jsme měly velké problémy se sousedkou, která je strašně zvědavá baba, která strká nos kam nemá.

Jednou se mamka přeřekla, že se učím kouzlit, musel přijít pracovník z ministerstva a vymazat ji paměť než to vyslepičí i další babám, kterých je plná ulice.

Radši jsem pořádně zatřásla hlavou a raději se podívala do svého talíře.

Já měla svíčkovou, rodiče rajskou.

Dost dětí z mojí mudlovské školy a možná i vy si myslíte že jsem blázen, ale já rajskou dočista nesnáším.

Nebo spíš, mám alergii na rajčata. Vždy mi naskáče vyrážka, která svědí daleko víc než bodnutí od komára, takže jsem si to drbala, a proto mám po celém těle řádné jizvy.

U stolu bylo nezvyklé ticho.

Vždy jim vyprávím o Bradavicích a o učení, ale teď to bylo jiné.


Takze Ahoj, vitam tě u mého priběhu, doufam ze je tu někdo z cz či sk, aby mělo vůbec smysl tohle psát.


Bella💚

Continue Reading Next Chapter
Further Recommendations

mb241098_: Book is well written suspenseful and keeps the reader informed. The plot is entertaining and is easy to read.

Ariane: très belle histoire je me suis régalé en le lisant mis à part quelques fautes en général c'était excellent

srivaishnavi49: The metaphor of the story is interesting and it is a good read. Few grammatical errors could be avoided

Tracy Stringer: I hate that there are real people in our world who run these sex prisons. That women are a dime a dozen and totally expendable. I’m so glad that Wood found her, even if to make Iris happy. I can’t imagine how Tami felt being free. Her mind was still brainwashed and Wood keeps forcing her to make ...

Tracy Stringer: I am glad to learn that Ironhand is practicing his tribe’s teachings. His solitude and quiet ways suit him. But he is a loyal club member. It is wonderful to see him become more emotional since kidnapping Chiara.I like Chiara’s attitude towards Ironhand. She holds her own well. Of course, ogling ...

Neesa Nicole : What an intense story. You get lost in his episodes an feel like your there in it with him. I’m so happy to see they found love through all the pain. Great, fantastic story 💗

Jennifer Leigh Anne Ciliska: Awesome read!! Thank you for sharing your story with me

Wanda: 🥺🥺🥺 She's crazy. Mandi is a thorn that needs removed. I feel so bad for Dusty. Even though I get why she left him again, I think they belong together

Redneckbaby24 : This book I was sucked in amazing writing kept me wanting more at every turn and giving me what I was looking for in the next chapter with a beautiful ending

More Recommendations

dtijsmans: Thank you for another lovely book of yours.

Rosa: This is an unexpected and beautiful, detail, story, very refreshing and totally differen from the regular werewolve, CEO, Mafia, idea of a novel out there, so far it is been sweet, loving, crude, hopefull determined and waiting to see some kick ass and vengenfull aide to this, hope not to see th...

christina: Very well written and engaging

jogamaspearce: Equally as good if not better 👍. Seriously, you're making me cram- read because I can't wait to see what happens next. Thank you.

Elizabeth: I loved this short story. Amazing as always.

About Us

Inkitt is the world’s first reader-powered publisher, providing a platform to discover hidden talents and turn them into globally successful authors. Write captivating stories, read enchanting novels, and we’ll publish the books our readers love most on our sister app, GALATEA and other formats.