Write a Review

Jednodílovky |T. W. H. |

Summary

Budu sem přidávat jednodílovky s Tomem Hiddlestonem. <3

Genre:
Romance / Other
Author:
Hiddlinka_7
Status:
Ongoing
Chapters:
2
Rating:
n/a
Age Rating:
16+

1. Ztráty a nálezy (1-3)

_Rosaline_

Z práce jsem byla dost unavená a z kabelky vyndala mobil, přitom si zavolala taxi a počkala, až přijede. Dala jsem mobil zpátky do kabelky a počkala, až přijede. Po chvíli jsem z dálky zahlédla přijíždějící taxi. Když zastavilo, otevřela jsem dveře a nasedla dovnitř. Pánovy jsem nadiktovala adresu a opřela se. Byl to perný den, jsem ráda, že jedu konečně domů. V práci byl pěkný frmol, chodit z jedné zchůzky na další, taky připravovat smlouvy pro naše klienty. A to jsem jenom sekretářka. Na jednou jsem ucítila něco na zemi pod nohami, tak jsem se sehnula a zvedla to. Byla to pánská peněženka. Nevěděla jsem, co mám dělat, jestli se podívat koho to je, nebo ne. Nakonec jsem se rozhodla jí dát do kabelky. Po chvíli taxi zastavilo, tak jsem vyndala svojí peněženku a podala mu deset liber. Otevřela jsem dveře a vystoupila.

„Přeji dobrou noc.” Řekla jsem a zabouchla dveře. Taxikář se pousmál a kývl hlavou. Pousmála jsem se a rozešla se k baráku, kde mám svůj byt. Ale bydlím v něm sama. Začala jsem hledat klíče, přičemž mi najednou vypadla peněženka pana neznámého. Sklonila jsem se, vzala do ruky a zase ji dala do kabelky. Když jsem klíče našla, odemkla jsem a vešla do baráku. Bylo tu tepleji než venku, ale nedivím se, je už večer. Pak jsem přešla k výtahu a přivolala si ho. Počkala jsem, až přijede. Po chvíli jsem vešla dovnitř, když výtah přijel do přízemí a zamáčkla páté patro. Když zastavilo, tak jsem vystoupila, přešla ke dveřím od bytu a odemkla ho. Vešla jsem dovnitř a zavřela za sebou dveře. Rozsvítila jsem světlo v předsíni, položila kabelku na komodu, co jsem tu měla a vyzula si boty. Ještě jsem si sundala kabát, který jsem pověsila a odešla do pokoje. Přešla jsem k posteli, sundala si svetr a položila ho na postel. Nahmatala jsem zip od šatů a rozepla, než jsem je sundala. Taky jsem si sundala podprsenku,ve které nerada spím a položila ji na židli vedle stolku. Oblékla jsem si noční košilku, vzala šaty a odnesla je do skříně. Dala jsem je na ramínko a pověsila do skříně, pak jí zavřela. Přešla jsem do koupelny, kde jsem si vyčistila zuby, ještě se odlíčila a zalezla do postele, než jsem se zachumlala do deky a nakonec únavou usnula.
.............

Vzbudila jsem se, až v půl desáté. V koupelně jsem si vyčistila zuby, rozčesala si vlasy a vlezla do sprchy. Pustila jsem vodu a stoupla si pod ní. Vzala jsem si houbičku, nanesla sprchový gel a namydlila se. Umyla jsem si vlasy šamponem, ještě si oholila nohy, jako každé ráno. Než jsem všechno ze sebe spláchla. Vypla jsem vodu, otevřela skleněné dveře od sprchy a natáhla se pro župan. Zabalila jsem se do něho a vylezla ze sprchy. Pak jsem vyndala ručník, kterým si vlasy dala do turbanu. Ještě jsem si vzala krém a s ním odešla do pokoje. Sundala jsem si župan a celá se natřela. Potom jsem si zase oblékla do županu a odešla do kuchyně. Dala jsem vařit vodu na čaj, a z lednice vyndala dva croasanty a dale je na talířek. Vyndala jsem si hrnek, pytlík malinového čaje a položila na linku. Když se voda začala vařit, zalila jsem hrnek, který jsem vzala i s talířkem, na kterém byli croasanty a přešla ke stolu.

Po snídani jsem odnesla talířek s hrnkem, opláchala a uklidila. Odešla jsem do pokoje, přešla ke skříni a vyndala si čisté spodní prádlo. Bylo krajkové a mělo tělovou barvu. Potom jsem vyndala černé džíny, červenou halenku a bílý svetr. S věcmi jsem přešla k posteli a položila je na postel. Sundala jsem župan, oblékla si spodní prádlo, pak oblékla džíny s halenkou a tu zastrčila do džínů. Ještě jsem si oblékla svetr, srovnala límeček od blůzky, aby mě na krku neškrábal a odešla do koupelny. Sundala jsem ručník z vlasů, hodila ho do koše na prádlo a vzala si hřeben a svoje hnědé dlouhé vlasy učesala. Nějak jsem se nemalovala, jen si dala trošku korektoru a odešla zpátky do pokoje. Přešla jsem do předsíně, z kabelky vyndala peněženku pana neznámého, i když jsem se v ní nereda hrabala, ale musím zjistin, kde bydlí. Abych mu jí mohla vrátit, určitě se strachuje, kde jí mohl stratit. Tak jsem zkontrolovala adresu majitele a zjistila, že to není tak daleko. Jen třicet minut autem. Potom jsem vrátila občanku zpátky do peněženky a dala do kabelky. Ještě jsem se podívala, jestli mám svůj mobil a peněženku, než si obula lodičky. Oblékla jsem si kabát a vzala klíče a odešla z bytu. Výtahem jsem dojela do přízemí a vyšla z baráku ven, kde jsem si zavolala taxi a odjela na adresu, kde bydlel majitel peněženky.

Když taxi zastavilo, zaplatila jsem a vystoupila. Otočila jsem se doprava a přede mnou stála menší vila, která byla celá bílá, jen dveře byly hnědé. Páni. To bydlí tady? Radši jsem zkontrolovala jeho adresu, byla správně. Páni, to bydlí v tomhle? Sakra. Co je vůbec zač, že bydlí v něčem takovém. No nic. Prohrábla jsem si vlasy, nadechla se a odešla ke dveřím. Byla jsem trošku nervózní. Ještě jsem se nadechla čerstvého vzduchu, než jsem natáhla ruku a chtěla zaklepat, když se najednou otevřely dveře. V nich se bjevil hodně vysoký a pěkně oblečený muž. O můj, bože. Byl ještě krásnější, než na občance. Nemohla jsem z něho spustit oči.

„Zdravím.” Řekla jsem a rozpačitě se usmála.

„Přejete si?” Zeptal se trošku mrzutě, možná i trošku naštvaně. Řekla bych. Možná už zjistil, že mu něco chybí.

„Ano, přišla jsem vám něco vrátit.” Řekla jsem. Koukl na mně nechápavě, kdo by ne, že? Neřešila jsem to a začala hledat v kabelce jeho peněženku. Než jsem jí konečně našla a vyndala ji.

„Tady, to je nejspíš vaše.” Řekla jsem. Viděla jsem, jak se mu rozzářily oči a podala mu ji. Vzal si ji ode mne.

„Kde jste jí našla?” Zeptal se a usmál se. Měl krásný úsměv. Mohl by dělat reklamu na zubní pastu.

„V taxíku, včera večer.” Řekla jsem a pousmála se.

„Jsem moc rád, že jste ji našla a omlouvám se, byl jsem naštvaný, kvůli té peněžence.” Usmál se na mně. To mi bylo jasný, pomyslela jsem si.

„To je v pořádku. Příště si na ní dávejte pozor.” Usmála jsem se.

„Určitě, budu.” Zase se usmál. Usmívá se nějak často. Dala jsem si kabelku přes rameno.

„Tak se mějte. Nashle.” Rozloučila jsem se s ním, otočila se a odešla.
..............

Už je to pár dní od toho, co jsem vrátila majiteli jeho peněženku. Až teď jsem si vzpomněla, že jsem se nepodívala na jeho jméno. Takže nevím, jak se jmenuje. Třeba se něco stane a možná ho někde potkám, i když je to nepravděpodobný, ale co už. Akorát jsem byla v práci, když mi zazvonil mobil. Tak jsem ho vzala ze stolku a podívala jsem se, kdo mi volá. Byl to Justin. Můj dobrý kamarád a trenér v tělocvičně, do které chodím, když mám čas. Tak jsem hovor přijala.

„Ahoj Jay.” Pozdravila jsem ho. „Ahoj Lin. Přijdeš dneska?” Zeptal se. Radši jsem dala mobil na hlasitost a položila na stůl.

„Nevím, ještě toho mám dost.” Srovnala jsem papíry na schůzku s jedním klientem na příští týden.

„Víš co, až skončíš, tak mi napiš. Stavím se pro tebe. Co ty na to?” Bylo my jasné, že se šklebí.

„No tak dobře, ale nic neslibuju.” Řekla jsem a opřela se o křeslo.

„Super.” Zaradoval se. Protočila jsem oči. Zrovna se otevřely dveře od mé kanceláře, než vešel Pan Smith.

„Budu muset končit, tak se měj.” řekla jsem a ukončila hovor. Vím, že nemá rád, když mu položím, aniž by se stihl rozloučit.

„Pan Smith, už mám papíry hotové.” Řekla jsem a podala mu složku s projektem.

„Dobře, děkuju slečno Scott. Jinak, můžete jít domů, už vás nebudu potřebovat. Hezký zbytek dne.” Řekl a odešel do své kanceláře. Páni, co to bylo? To už mám volno? Radši jsem zkontrolovala hodiny, bylo půl páté. Divný. Většinou končím, až v šest. Pokrčila jsem rameny, vzala mobil a napsala Justinovi zprávu. Bude mít určitě radost. Postavila jsem se, přešla k věšáku a oblékla si svůj kabát. Ještě jsem dala mobil do kapsy a vzala kabelku a odešla z kanceláře. Přešla k výtahu a přivolala ho. V celé chodobě, kde mám kancelář, chodili pracovníci, které jsem pozdravila, než výtah přijel. Tak jsem nastoupila, zmáčkla přízemí a opřela se o zeď výtahu. Ten byl celý hnědý, zamnou bylo velké zrcadlo. Jinak budova má víc, jak 18 pater. Moje kancelář je z rovna v tom posledním. No jo jsem šéfova sekretářka. Po chvíli se výtah zastavil v přízemí, tak jsem vystoupila a prošla okolo recepce. U té stál Sam, který tu dělal recepčního a rozloučila se s ním. Sam tu dělá delší dobu než já, už tu byl, když jsem já nastoupila. Je to fajn chlapík. Nakonec jsem vyšla z budovy, kde jsem počkala na Jay, než pro mně přijede. Po chvíli přijelo Justinovo auto, tak jsem nastoupila a zavřela dveře.

„Ahoj Jay.” Pousmála jsem se apřipoutala se pásem. „Co se stalo, že tě pustil dřív?” Zeptal se Jay a vyjel od firmy ke mně domů, abych si vzala věci.

„To nevím. Též jsem se divila.” Usmála jsem se, srovnala jsem si kabát, abych ho neměla zmačkané a pohodlně se opřela. Přitom jsem položila kabelku na své nohy.

„Ale je to fajn, aspoň nemusíš trčet v práci, až do šesti.” Řekl a koukl se na mně, pak přemístil pohled na silnici. „To je.” Přikývla jsem.

Když jsme dojeli ke mně, vystoupila jsem a Jay počkal v autě. Rychle jsem došla k výtahu, zamáčkla a čekala, až přijede. Když přijel, vlezla jsem dovnitř a zmáčkla své patro. Přešla jsem k bytu, odemkla a vešla dovnitř. Zavřela jsem dveře a přešla do pokoje, kde jsem si položila kabelku na postel a kabát, který jsem přehodila přes opěrku židle. Přešla jsem ke skříni, vyndala sportovní tašku a položila na zem. Přiravila jsem si sportovní podprsenku, legíny s teniskami a vše dala do tašky. Sundala jsem si sukni, halenku a uklidila do skříně. Vyndala jsem si džíny, tílko a svetr a oblékla se. Ještě jsem přešla do koupelny, odlíčila se a dala si vlasy do drdolu. Zase jsem odešla z koupelny, a z kabelky přendala peněženku do tašky. Z kabátu jsem vyndala mobil, klíče a kabát jsem uklidila do skříně a vyndala teplou bundu. Vzala jsem tašku a odešla z pokoje. Ještě jsem si vzala z lednice vodu, dala ji též do tašky a odešla do předsíně se obout, než jsem odešla z bytu. Ten jsem zamnula a sjela výtahem do přízemí, než jsem vyšla z baráku. Přešla jsem k Jayovo autu a nasedla.

„Jsem tu.” Oddechla jsem si a dala tasku pod nohy, než jsem se připoutala.

„Tak můžeme vyrazit.” Řekl, a já přikývla, než vyjel od paneláku. Směr tělocvična.

***

Po nějaké době jsme byli na místě. Já vystoupila z auta, vzala si tašku a jemně zabouchla dveře. S Justinem jsme přešli k tělocvičně, vešli dovnitř a přešli k pultu, u kterého stál Justinův kamarád Ben, který za Jaye někdy zaskočí. Jako dneska.

„Tak, už jste tu. Ahoj Lin.” Pozdravil. „Taky tě zdravím.” Pousmála jsem se. Ben nám podal dva klíče od skřínky, tak jsme si ho od něho vzali a odešli do šatny.

„Tak, za pár minut tady.” Řekl a vešel do šatny pro muže. Já přešla k šatnám pro dámy a vešla dovnitř. Došla jsem k lavičce, položila tašku a klíčem otevřela dvířka od skříňky. Sundala jsem si bundu, položila na lavičku a sedla si. Vyzula jsem si boty, sundala si všechno oblečení kromě kalhotek, ty jsem si nechala. Byla jsem ráda, že tu nikdo nebyl, aspoň mám klid se obléknout. Vyndala jsem sportovní podprsenku a oblékla si ji. Pak jsem vyndala legíny a též si je oblékla a sedla si znovu na lavičku, přičemž si obula tenisky. Z tašky jsem vyndala mobil s vodou a položila na lavičku. Oblečení, ve kterém jsem přišla dala do tašky, a tu dala do skříně. Ještě jsem tam dala boty a bundu. Naposled jsem si ze skříňky vzala ručník a zavřela dvířka. Ručník jsem si dala přes rameno, do jedné ruky vzala mobil, a do druhé láhev s vodou a odešla z šatny, kde už tam na mně čekal Jay.

„Hm sexy.” Mrkl na mně. Protočila jsem oči a praštila ho do ramene.

„Hele, nech toho.” Řekla jsem. To dělá vždy, když se do něčeho takového obléknu.

„Ok.” Řekl a zašklebil se. Tak jsme se rozešli k tělocvičně.

„Měli jste tu hodně lidí?” Zeptala jsem se a podívala se na něho.

„Pár jich tu bylo, ale moc ne. To spíš, až teďka odpoledne. Sama se přesvědčíš.” Usmál se na mně. Ten jsem mu oplatila. Vešli jsme dovnitř, já se rozhlédla. No bylo jich tu celkem dost.

„Ale dávej bacha, vzadu je ještě jedna místnost, ale pro ty, co trénují na nějakou roli. Vždyť víš. “Herečky" Řekl v uvozovkách. Zasmála jsem se, až se na nás pár lidí otočilo. Pousmála jsem se a rozešla se k běžícímu pásu. Položila jsem mobil s vodou na lavičku a ručník sundala z ramene, který jsem též položila na lavičku. Postavila jsem se na pás, nastavila si menší tempo a šla do chůže. Po chvilce přišel Jay a taky si vlez na pás. Pousmála jsem se a jen tak si chodila po páse, když mně vyrušil Jay.

„Hele, koukej.” Řekl. Tak jsem se podívala na něho a zjistila, že ukazoval, někam za sebe. Tak jsem se podívala a nevěřila vlastním očím. To je on. Nedávala jsem pozor a najednou se ocitla na zemi.

„Au. Asi jsem si narazila zadek.” Zasmála jsem se.

****

Pokračování příště... Jinak konečně mně něco napadlo a takhle to dopadlo. Snad se bude líbit. :)

Hiddlinka_7

Continue Reading Next Chapter
Further Recommendations

leenho84: Me encanta la amo pero sobre todo te amo escritora 🥰

marisamsmbb: Perfecto 100 puntos

Gladys: I really like this story.

Fany: Me gustó todo se lo recomiendo a mis amigas jikokas jeje

TAVIA: This book is hot...it turns me on reading about the sex scenes. Love it

RGXD: I'm loving this book so far. One thing I would've done to make it better was to add povs. I understand that every writer has their own writing style but just a polite suggestion. Loving the book though. I love this writer. Keep it up! 💖

Crazy_reader: It's a really nice read! !

More Recommendations

dicipulo52: Historia bella con muchos matices y claro sexo gracias por escribir ❤️💕💕💋💋

honeygirlphx: Loved it can’t stop reading these books! Great writing

honeygirlphx: Absolutely loved this book! Can’t wait to read the next one

honeygirlphx: Can’t get enough of your writing! Thanks for sharing spicy and exciting

About Us

Inkitt is the world’s first reader-powered publisher, providing a platform to discover hidden talents and turn them into globally successful authors. Write captivating stories, read enchanting novels, and we’ll publish the books our readers love most on our sister app, GALATEA and other formats.