Jednodílovky

All Rights Reserved ©

Summary

Soubor různých povídek, příběhů a tak dále. ;) obsahuje vlastní příběhy i postavy a spousty klišé. 😉 Příběhy jsou přidávány v různých intervalech (objevují se zde i starší věci), většinou je přidán i datum napsání díla. 😉 Většina jednodílovek je psána z pohledu čtenář/požadovaný člověk. 😉 Vstup na vlastní nebezpečí! 🤗 Račte dál! 💪🏻

Genre:
Romance / Humor
Author:
Kristie Mayer
Status:
Ongoing
Chapters:
3
Rating:
n/a
Age Rating:
16+

Be or not to be?


„Nemusíš to dělat, víš to?” zasmála se T/J. Dlouhán si projel rukou své tmavé vlasy, zakroutil hlavou a vzal si od ní tašku, kterou mu podávala.

„Prohrál jsem a sázka je sázka,” odvětil, ale všem okolo bylo jasné, že se mu do toho vůbec nechce. T/J mu dala poslední šanci, aby se z toho mohl vykroutit, jenže to by nebyl on, kdyby se nechal jen tak zahanbit. S největší pravděpodobností by mu to srazilo ego asi o půl metru dolů. A to přece nemohl dopustit.

„Dobře, jak chceš, Dave. V tom případě se můžeš jít připravit. A tu pozvánku jsem ti dala do kapsy u bundy,” dodala, když se posadila zpátky ke svým přátelům. David ještě dopil svou skleničku whisky a odešel do zákulisí. Jejich oblíbený bar byl plný lidí, ideální místo pro znemožnění kamaráda. Alespoň to si všichni mysleli.


David nebyl moc nadšený z kostýmu, který mu byl přidělen. Hlavně mu hodně rychle došlo, kdo ho asi tak mohl vybrat. V poslední době se probíral svými vzpomínkami a nebyl schopný si pořádně pročistit hlavu.

„Tak co, jsi připravenej se pěkně ztrapnit?” ozval se hlas mezi dveřmi. Byl to Davidův nejlepší kamarád Adam.

„Na nic jiného celý den nemyslím. Jsem připraven. Ten kostým byl nápad Pam, co?”

„Proč se ptáš, když víš odpověď? Jak jsi na tom?”

„ Dobrý, jen ty kalhoty jsou nějak moc upnutý.”

„Kámo, neptám se na kalhoty. Už se Jordan odstěhovala?”

„Dneska si odvezla zbytek věcí. Nikde to nešiř, prosím. Nechci jim kazit zábavu. A hlavně nechci T/J kazit radost z její vlastní svatby. Dneska mi osobně předala pozvánku.”

„Měl bys jí to říct. Nebo to udělám sám.”

„Nevím, co bych jí měl říct. Bude se vdávat.”

„Moc dobře víš, o čem tady mluvím. Buď to uděláš sám, nebo se to dozví ode mě. Můžeš si vybrat. Nebuď pitomej a nenechej si ji znovu utéct.”

David mu chtěl odpovědět, ale z pódia se ozvalo jeho jméno. Nabral všechnu odvahu a vydal se vstříc reflektorům.


Pánové moc nedávali pozor, proto se dívčí část začala bavit mezi sebou.

„T/J, ty ho z nás znáš nejdéle. Myslíš si, že to vážně udělá? Vždyť country nesnáší, nerad se předvádí a nikdo z nás ho v životě neslyšel zpívat,” zeptala se blondýnka své kamarádky. To nebyla zase taková pravda, jen si to o něm všichni mysleli. Zpíval skvěle a dokonce božsky hrál na kytaru.

„Určitě to udělá, Pam. Možná stylem sobě vlastním, ale udělá.”

„Můžu se na něco zeptat, T/J?” přidala se Annie. T/J s úsměvem kývla na souhlas.

„Nechci, aby to vyznělo nějak vtíravě, nebo tak něco, ale zeptat se musím. Vrtá nám to všem hlavou. Měli jste spolu někdy něco? Nechápej nás špatně, ale znáte se dlouho a byli byste spolu vážně roztomilí.”

„Annie, pokud nepočítám jednu pusu, kterou jsem mu zachraňovala zadek před jednou stíhačkou, nikdy jsme spolu nic neměli. A teď už toho o sobě moc nevíme. Lidé se mění, víš? Před mým návratem domů jsme se neviděli asi tři roky. Noví přátelé, nová práce, nové já. Když jsem se nastěhovala zpátky, byl zasnoubený s holkou, která ho na střední podváděla a chovala se k němu strašně.”

„To myslíš Jordan, že? Hrozná ženská,” vložila se do rozhovoru Bianca.

„Jo, to je ona. Nikdy jsme se neměly rády. Pak jsem na pár měsíců odjela na pracovní stáž a teď jsem tady. Takže abych odpověděla na tvou otázku: Ano, máme společnou minulost a ne, nikdy jsme spolu nic neměli,”

„Přece ho nenecháš, aby si vzal tu harpyji. Víš, proč tě nikdy neměla ráda? Byla jsi pro ni hrozba,” dodala Annie s mrknutím oka.

„Annie, jsem ráda, že mám svého kamaráda zpátky, i když se nemůže vystát s mým snoubencem. Pam, proč jsi mu vůbec vybrala tenhle kostým?”

„Proč asi? Prostě jsem chtěla našeho drahého kamaráda omrknout. A nedělej, že ty ne. A striptérský kostým kovboje mi přišel jako dobrý nápad. A jako bonus konečně ukáže to svoje tetování,”

„Až ten kostým uvidí, tak tě bude proklínat. Je ti to doufám jasný?” přidala se další z kamarádek. To už se barem rozléhal hlas moderátora.

„Dámy a pánové, máme tu další představení, které si pro své přátele připravil kovboj David! Je to tvoje.”

Tehdy se všechny oči v baru začaly upínat k provizornímu pódiu. David nakráčel na scénu v kovbojských botách, upnutých riflích, bez trička a v kovbojském klobouku. Celý bar si mohl prohlédnout jeho tetování v plné kráse. Vážně si nechal vytetovat přesně to, co chtěl už na střední škole. Jeho maminka milovala vlky a tohle byla jeho upomínka na ni. Ženy v baru začaly šílet, jen T/J se začala smát.

„Krásný večer všem! Slíbil jsem svým skvělým přátelům, že tu něco zazpívám. Jen doufám, že vám to neurve uši,” dodal se smíchem do mikrofonu a začal zpívat jednu ze svých oblíbených písniček.

(...) You don’t waste no time at all Don’t hear the bell but you answer the callIt comes to you as to us all We’re just waiting for the hammer to fall. (...)”

David si své představení kupodivu opravdu užíval. Když dozpíval, publikum bylo nadšené, jen Pam byla proti.

„Davide, to není country! Podmínky znáš,” zakřičela přes celý sál. Publikum se k ní přidalo. David se ale nenechal rozhodit.

„Dobře, dobře. Tak country. Tuhle jsem měl nějakou dobu zavřenou ve stole. Tady ji máte.”

Nikdo z přítomných nečekal, že si nechá přinést stoličku a kytaru. Posadil se, rozhlédl se po sále a začal vybrnkávat melodii. Po celou dobu pohledem vyhledával jen jednu osobu.

(...) I’ll wear my black suit, black tie, hide out in the back, I’ll do a strong shot of whiskey straight out the flask. I’ll try to make it through without crying so nobody sees, Yeah, she wanna get married, But she don’t wanna marry me. (...).”

„Dámy a pánové, to byl náš kovboj romantik David! Přejeme ti hodně štěstí, chlape.”

David zmizel v zákulisí a jeho přátelé začali horlivě diskutovat. Adam se náhodou prořekl, že se David s Jordan rozešli. T/J přišla jedna důležitá zpráva a musela narychlo odjet. Rozloučila se s přáteli a vydala se směrem k domovu. Cestou si v hlavě skládala celou mozaiku.

„Ryane, jsi tu? Co se děje? Jsi v pořádku?” zakřičela ode dveří. Zpráva zněla naléhavě, proto T/J vyděsila.

„Promiň, nechtěl jsem tě vyděsit. Jen jsem pro tebe připravil překvapení.”

Dovedl ji k balkonu, odkud byl výhled na celé město. Po chvilce se okolo rozhostilo ticho a ona na svých zádech ucítila teplo jeho těla. Ryan stál pár centimetrů od ní a díval se z okna. Položil jí ruce na ramena. Ona věděla, že by měla konečně se svými pocity něco udělat. Po tváři jí začala stékat slza. Chystala se udělat něco, co měla udělat už dávno.

„Děje se něco?” zeptal se, když uviděl její výraz v obličeji.


T/J, jsi v pořádku? Proč jsi utekla? - Pam

Promiň, přišla mi důležitá zpráva. Musela jsem to vyřešit.

Sháněl se po tobě David. Když zjistil, že jsi odešla, byl nějakej divnej. - Pam

Tohle už musím vyřešit jednou provždy. Pak se ti ozvu.

Když odeslala poslední zprávu, odložila telefon vedle sebe na sedačku, nastartovala a vyjela směrem k Davidovu domu. Cestou začalo sněžit. Po pár minutách stála u Davidových dveří. Zhluboka se nadechla a zazvonila.

„Adame, já už to nehodlám řešit! Bude se vdávat, sakra! Klidně pojď na pivo, ale tohle téma už je tabu,” zakřičel směrem ke dveřím David. Až poté je zprudka otevřel. Stál tam před ní v riflích a mikině. Jeho zelené oči byly úplně skleněné. Vypadal, jako kdyby brečel.

„Myslel jsi to vážně?” zeptala se T/J přímo. David očekával kdekoho, ale ji opravdu ne.

„Každý slovo, ale na tom nezáleží. Bereš si Ryana a já to vybalil v ten nejvíc nevhodnej okamžik.”

„Davide, já -.”

„Počkej. Chci to říct nahlas. Miluju tě. Začalo to naší první pusou na střední a jak moc je to vážný jsem si uvědomil až teď. Stačí říct slovo a klidně budu stát někde vzadu, nebo vypadnu z tvého života navždy. Řekneš-li ano, zatáhnu tě dovnitř a už tě nikdy nenechám odejít. Volba je na tobě.”

„V tom případě říkám ANO.”

„Myslíš to vážně?”

„Ano, ty blázne. S Ryanem jsme se rozešli. Každý jsme totiž chtěl něco jiného. Takže ano, myslím to smrtelně vážně,” odvětila s úsměvem.

David si ji přitáhl k sobě a ona ho konečně políbila. Vtáhl ji k sobě do předsíně a zabouchl za nimi dveře.


Původní datum publikování: 1. března 2019
Continue Reading Next Chapter
Further Recommendations

Wanda: A wonderfully written erotic/romance story of young adult love and friendship. So fabulously written with careful imagination and creativity. Bring your box of tissues and be ready for the unexpected. An incredible read, that is to be continued... 💕💕💕

carmenvansittert: I am really enjoying this series. I read every chance I get just to see what happens next! Loving this series

Rebeca Gonzalez Cantu: I didn’t love the grammar but I loved the story!

Lilly: This is one of the most beautiful stories I have read!!! I loved it 😍😍 GREAT JOB!!!

carmenvansittert: Not perfectly written, but I am really enjoying this series. Cannot wait to see what happens next

lunasaintlaurent: This is amazing 😍 really looking forward to more short stories in the future in this series!

More Recommendations

Deign Pen: I like how it ended and I think I have to take some time to get my thoughts together. You can broaden your audience by publishing your story on NovelStar Mobile App.

Deign Pen: Very Interesting. I suggest you join NovelStar’s writing competition this April.

Kellyyrvdfb: I've really enjoyed this series. Couldnt put it down once I started reading it. Hope you all enjoy them as much as I have

Ingrid: I like the story line so far. Pretty good writing skills. I have to get more into the story to form a complete revuew

Sara Millar: I am loving the story can you please tell me where I can find the full version of this please

Jennifer Leigh Anne Ciliska: Awesome read thank you for sharing your story with me

About Us

Inkitt is the world’s first reader-powered publisher, providing a platform to discover hidden talents and turn them into globally successful authors. Write captivating stories, read enchanting novels, and we’ll publish the books our readers love most on our sister app, GALATEA and other formats.