Jednodílovky [MotoGP]

All Rights Reserved ©

Summary

Jednodílovky s jezdci z Moto GP, Moto 2 i Moto 3. 💪🏻 Mohou se zde objevit i jezdci ze Superbike. 😉 Předem upozorňuji, že se jedná o takový klasický klišé formát jednodílovek. :) Znalost světa motorek není podmínkou. ;) Vstup na vlastní nebezpečí! 🤗 Račte dál! 💪

Genre:
Romance / Humor
Author:
Kristie Mayer
Status:
Ongoing
Chapters:
4
Rating:
n/a
Age Rating:
18+

Světluška a Samuraj [Dani Pedrosa]


Sluneční paprsky prostupovaly nadýchanými m ráčky na obloze a dopadaly na asfalt rozpálený pod koly závodních strojů, které se na něm proháněly. Závody dávno skončily, ale na okruhu byl neustálý rozruch. Několik týmů se rozhodlo zůstat na trati a ještě chvilku potrénovat. I když jim testovací den začínal až v pondělí, několik jezdců se přece jen vydalo na okruh. V tuto chvíli byly ideální podmínky pro focení malebných zákoutí na okruhu. T/J již navštívila velkou část okruhů, kde se seriál těchto závodů vyskytoval, ale ani jeden z nich jí neučaroval jako tento. T/J namířila fotoaparát k blížícímu se jezdci. Fotografie se vyvedla přesně tak, jak si plánovala. Z focení okolí ji vyrušilo zapípání telefonu.

„T/J, jsi ještě na trati? Něco bych od tebe potřeboval," ozvalo se na druhém konci. T/J se pousmála.
„Jasně, právě tu fotím jezdce na okruhu. Co potřebuješ?" zeptala se zvědavě a otočila se směrem k tribunám.
„Skoč mi ještě nafotit pit lane, prosím tě. A pokud u toho vyfotíš i některé jezdce v akci, budu ti vážně vděčný," zasmál se na druhém konci Lucas. T/J se rovnou vydala směrem k boxové uličce. Většina jezdců již byla v boxech, proto měla dostatek prostoru pro focení. Zrovna se věnovala dokumentování práce mechaniků Hondy, když se prostorem začala ozývat hádka ve španělštině, takže z toho T/J nechápala téměř nic. Jediné, čím si byla jistá, byli protagonisté. Dani Pedrosa se opravdu ošklivě hádal s Marcem Márquezem a s několika lidmi ze stáje. T/J si jich snažila nevšímat, ale veškeré její snažení bylo ztraceno, jakmile se proti ní vynořil sám velký Marc Márquez.
„Další novináři? Nemohli byste mi dát alespoň pro dnešek konečně pokoj? Je mi líto, ale nemám na vás vůbec čas. Mám důležitější věci na práci. Sjednejte si schůzku a veškeré fotky smažte, je to jasný? Dneska vážně nemám náladu na dohady s paparazzi," spustil, jakmile si všiml fotoaparátu v T/Jiných rukou. Byl neskutečně vytočený a snažil se dostat jakkoliv pryč.
„Promiňte, ó veliký, ale všechno se netočí jen kolem vaší nabubřelé makovice! Ne, nejsem novinářka. Ne, nejsem tady kvůli fotkám velikého Marca Márquéze. A ne, nesnažím se tu dozvědět vládní tajemství. Takže kdyby vaše ego dovolilo, ráda bych si nafotila pit lane," vmetla mu zpátky do obličeje T/J a opět nastavila foťák správným směrem. Úspěch by byl, kdyby se jeho výsost posunula alespoň o deset centimetrů, jenže namísto toho se za ním z boxů vydal Dani Pedrosa. Jenže Márquez se stále snažil dostat k informacím, které mu T/J očividně nechtěla za žádnou cenu poskytnout.
„Jste pěkně drzá, není-liž pravda? Co tady vlastně děláte? Tady by teď nikdo neměl být. Motorky jsou na okruhu a je to tu nebezpečné. Před srážkou s motorkou vás ta vaše prořízlá pusa neochrání," přisadil si Marc. Během chvilky už byl u nich Dani. Teď už jí v záběru postávali dva závodníci, které tam vážně nepotřebovala.
„Marcu, nemůžeš vypadnout pokaždý, když nejsi středem pozornosti, jasný? Jsou tu i jiný lidi, kteří by se rádi vyjádřili k situaci! Tak se přestaň chovat jako primadona!"
Tak takovouhle smršť by od tichého Daniho nečekal vůbec nikdo. Ten den snad muselo docházet k nějakým kosmickým výkyvům, jinak si to T/J nedokázala představit.
„Skvělý! Pánové, nerada ruším vaši mileneckou hádku, ale mohli byste si to vaše tlachání přesunout jinam? Potřebuju tu dodělat svou práci, vy mi tu překážíte a ještě se mi ke všemu mění světlo," protočila T/J očima. Jenže ani s jedním to nehnulo. Marc zanadával znovu něco španělsky a naštvaně odkráčel pryč. Dani si unaveně promnul kořen nosu.
„Omlouvám se Vám, že jste to musela slyšet. A vůbec za to, že Vám tu kazíme práci. Je toho na nás v poslední době moc. Tak nějak nám tu naneštěstí začíná pořádná ponorka."
„Omluva přijata a teď byste mi mohl uhnout ze záběru, pokud mi nehodláte zapózovat," zasmála se T/J a připravila se na stisknutí spoušti.
„A proč ne? Klidně vám tady zapózuju, nic mi to neudělá. Stejně jsem se ještě nestihl převléknout," přidal rychle. T/J několikrát zabrala pózujícího Daniho a nakonec i samotnou pit lane. Stihla to právě včas. Poslední fotka měla zbytky dobrého světla. Víc už toho nestíhala.
„Děkuju, bylo to od vás milé, pane Pedroso. Chcete se podívat na výsledek?" zeptala se a popošla stranou k boxové zídce.
„Nemáte zač. Udělal jsem to rád a po tom Marcově chování jsem musel nějak napravit dojem z jezdců. Nejsme zase takoví idioti, jak nás někteří lidé vidí. Za Marca se omlouvám, výsledky vaší práce rozhodně chci vidět a říkejte mi Dani. Ostatně tak mi říkají skoro všichni."
„Dobře, Dani. Tak tady to je. Myslím, že se vyvedly skvěle, co myslíš?" zeptala se a překlikávala mezi několika fotografiemi. Opravdu se skvěle vyvedly. To už se z boxů začalo ozývat Daniho jméno.
„Jsou skvělé. Mohla bys mi je poslat?" zeptal se a křikl něco španělsky směrem k boxu. Poté se otočil zpět k T/J.
„Jasně, pošlu je někomu z tvého týmu," zareagovala T/J hbitě. Jenže Dani měl jiné plány.
„Byl bych rád, kdybys je poslala přímo mně. Nemáš tužku?" zeptal se a zároveň pátral po okolí, kde by mohl nějakou tužku sehnat. Naštěstí T/J měla jednu u sebe. Vzal si T/Jnu ruku do své, vytáhl jí rukáv a na předloktí jí napsal soukromé údaje, jak se s ním může spojit.
„Jen doufám, že se ti to nesmyje. Musím běžet, ale ty mi to určitě pošli. Jak že bylo tvé jméno?" zeptal se v rychlosti, jenže T/J mu své jméno předtím vůbec neřekla. Spíš ji to rozesmálo.
„Jméno jsem ti neřekla, Danieli. Budeš si na něj muset přijít sám," zasmála se T/J lehce a stáhla si zpátky rukáv.
„Dobře, Světluško. Rád bych tě znovu viděl a vzal tě na večeři, ale očividně je to jen na tobě. Kontakt na mě máš, budu čekat na ty fotky. A kdybys chtěla něco podniknout, moc dobře víš jak mě najdeš."
„Utíkej, Samuraji. Tvůj tým si tě žádá. A co já vím, třeba k těm fotkám přidám i své jméno. Teď už běž," zasmála se znovu a zamávala mu na rozloučenou. Všechno teď měla ve svých rukou.

O týden později
Další týden, další okruh. Daniel se ve svém sezónním domově převaloval v posteli. Kvalifikace dopadly skvěle, startoval z prvních pozic, ale stejně ten večer nemohl usnout. Uprostřed civění do stropu mu zacinkal mobil. Byl to nový e-mail.
--------------------------------------------------------------
PŘÍJEMCE: Samurai026
ODESÍLATEL: [email protected]
PŘEDMĚT: Samurajovy obrázky
Samuraji,
něco jsem slíbila a sliby se mají plnit. Proto v příloze zasílám slibované fotky. Je jich tam i pár navíc.
S pozdravem
Světluška

Příloha

-------------------------------------------------------------
Danimu se na tváři objevil úsměv. Jakmile e-mail dočetl, podíval se na všechny slibované fotky. Nejvíc ho zaujala ta poslední. Vůbec si nevšiml, že ho poté ještě chviličku pozorovala a fotila. Každopádně se jí vyvedly skvělé momentky.
--------------------------------------------------------------
PŘÍJEMCE: Světluška ([email protected])
ODESÍLATEL: Samurai026
PŘEDMĚT: DĚKUJI!
Světluško,
děkuji za zaslání fotografií. Už jsem si myslel, že se nikdy neozveš. Co bych měl udělat pro to, abys mi nedala košem a zašla se mnou na večeři? Řekni si.
S pozdravem
Samurai

--------------------------------------------------------------
PŘÍJEMCE: Samurai026
ODESÍLATEL: Světluška
PŘEDMĚT: VYJDI VEN
Samuraji,
myslela jsem, že touhle dobou budeš spát. Možná by tu bylo něco, co bys mohl udělat. Oblíkni se (vážně stylově), vezmi si mobil a jdi se projít po okolí. Další instrukce budou následovat.
Světluška
-------------------------------------------------------------
PŘÍJEMCE: Světluška
ODESÍLATEL: Samurai026
PŘEDMĚT: NOC MEZI KAMIONY
Světluško,
vzal jsem si oblek, z mobilu Ti právě píšu a stojím před svým ubytováním. Jen doufám, že mě nehodláš někde zabít. A pokud ano, rád bych umíral s Tvým jménem na rtech.
Samurai
-----------------------------------------------------------
PŘÍJEMCE: Samurai026
ODESÍLATEL: Světluška
PŘEDMĚT: KDE PRÁVĚ JSI?
Samuraji,
neměj strach, nehodlám tě nechat zabít. Vyjdi ven z areálu a jdi 500 metrů rovně. Na křižovatce sejdi na chodník podél cyklostezky. Pak už jdi po směru stezky. Až budeš na místě, poznáš to. A je to T/J. Jmenuji se T/J T/P.
Světluška
--------------------------------------------------------------
PŘÍJEMCE: Světluška
ODESÍLATEL: Samurai026
PŘEDMĚT: NOC V LESE
Světluško,
přijde mi, že zacházím víc a víc do lesů. Jen doufám, že jsem nevlezl do nějaké kruté pasti. Jen člověk s nečistými úmysly by řekl, že se nechystá někoho zabít. Každopádně hodlám tuhle hru dohrát až do úplného konce. Moment, slyším hudbu. Nemůžu být daleko.
Samurai
-------------------------------------------------------------
Posledních pár stovek metrů už se neslo v lepším duchu. Okolím se linula hudba, v dálce bylo vidět světlo a Dani si oddychl. Když konečně dorazil k místu určení, nemohl věřit svým očím. Před ním se rozprostíral maličký park uprostřed kterého se tyčil menší altánek. Hudba byla krok za krokem hlasitější. Altánek byl celý osvícený led zářivkami, uprostřed něj byla připravena královská hostina a dvě židle. Vedle jedné z nich postávala T/J v nádherných večerních šatech.
„Vítej, cizinče! Ulev si zde svým unaveným nohám a přijmi tuto hostinu jako dar za svou statečnost," zasmála se T/J ve své roli královny a pokynula ke stolu. Dani se rozesmál. Tohle nečekal ani ve snu. Pomaličku došel až k ní.
„Ty jsi vážně neskutečná, Světluško. Jak se ti tohle všechno tak rychle povedlo?"
„Trošička kreativity. Jen doufám, že mi tentokrát nedáš košem ty."
„Pokud vím, tak jsi mi košem nikdy nedala. A jsem docela rád, že jsem celou dobu nesl tohle," dodal s úsměvem a zpoza zad vytáhl kytici rudých růží. Dani nezaváhal a alespoň ji políbil na tvář. T/J se na něj usmála.
„Mockrát děkuju. Jsou nádherné. A Dani?"
„Ano, T/J?"
„Pojď se konečně posadit. Za chviličku by to bylo studené," pousmála se a pokynula ke stolu před nimi. Měli před sebou celý večer a kdo ví, možná i celý život bok po boku.

Původně publikováno: 19. srpna 2020
Continue Reading Next Chapter
Further Recommendations

Paulette: Ccb jute njgdd vgyinb xqryijvddyu viife huijh vhii bg jjh nhhh ccfff kkjd ggxc hfj hc j. H

carmenvansittert: Oh my word!!! How exciting!!! I cannot wait to start the next book.

carmenvansittert: Such an intriguing series. I cannot wait to see what happens next.

Catrinayap20: The story is compelling. Good job writer! If you have some great stories like this one, you can publish it on Novel Star, just submit your story to [email protected] or [email protected]

carmenvansittert: Not perfectly written, but I am really enjoying this series. Cannot wait to see what happens next

carmenvansittert: Really loving this series. Cannot wait to see what happens next, and who her sister isJust loving it.

More Recommendations

Yolanda: It's good just confused that they could feel something for each other on a single day it's very funny but I hope they fall deep deep I love

lunasaintlaurent: This is amazing 😍 really looking forward to more short stories in the future in this series!

Therese Marckmann: I like the books in the series. Sweet and fun written

Deign Pen: Very Interesting. I suggest you join NovelStar’s writing competition this April.

Deign Pen: I have already been recommending this book to everyone I know. You can broaden your audience by publishing your story on NovelStar Mobile App.

Ingrid: I like the story line so far. Pretty good writing skills. I have to get more into the story to form a complete revuew

About Us

Inkitt is the world’s first reader-powered publisher, providing a platform to discover hidden talents and turn them into globally successful authors. Write captivating stories, read enchanting novels, and we’ll publish the books our readers love most on our sister app, GALATEA and other formats.