When he made the whole difference

All Rights Reserved ©

Summary

ג'ון ג'אנגקוק תמיד היה הבחור שכל מה שחפץ נמצא בהישג ידו; במהירות המירבית. ובשל יופיו החוצה גבולות, כמעט כל נערה נשבית תחת קסמיו במידית. אך מה יקרה כאשר יתקל הוא בנערה אשר שונה כליל מאילו שהכיר? ויותר מכך, שסקרנותו כלפייה תדחק את ג'ון ג'אנגקוק לקצה. *הסיפור מכיל 3 פרקים* ©️onlycharacter1

Genre:
Romance / Drama
Author:
Delulu girl
Status:
Complete
Chapters:
3
Rating:
n/a
Age Rating:
13+

Chapter 1

לג'אנגקוק היו ימים טובים יותר, הוא הכיר ימים טובים יותר.

מדוע כולן נראות אותו הדבר?

כבר תקופה שאינו מזהה את לקוחותיו הקבועות של הבר הותיק,

כל מה שיכל הוא לראות אלו בחורות הלבושות צמוד מדי, חשוף מדי או בולט מדי לטעמו.

שלא תטעו בעבר זה אף גרם לו לריגושים מאין כמותם,

'אולי כל העניין פשוט נעשה... משעמם? כן כן משעמם' הוא המשיך לתרץ לעצמו בראשו, זו חייבת להיות התשובה.

הרי מי עוד מכיר את ג'אנגקוק מ...עצמו, כמובן.

"אחי אני לא יודע מה איתך אבל אני וסאג'ין לגמריי עפים מכאן." טאהיונג אמר נושק לאותה בחורה אקראית בשפתייה המלאות,

"קוראים לי סאנגהוק אדיוט!"

ג'אנגקוק כמעט וגיחך למראה חברו בעל אותם הסטנדרטים הנמוכים, חוטף כהוגן באמצעות תיק המעצבים המשובץ שעד לפני רגע התחכך בו כשהיה המטרה הראשונית של גברת פלסטיק.

ג'אנגקוק שילב את ידיו אוטומטית, נצמד למשקוף חדר הבר הצפוף, אפשר לומר 'חדר ההזדמניות' כפי שמכנים אותו.

"ברצינות וי, השם שלה? איך אתה יכול לשכוח דבר כזה?" אמר לאחר שראה את אותה סאנגהוק יוצאת מדלת הבר בכעס.

טאהיונג עיסה קלות את לחיו האדומה עם קרח שהיה מונח לצידו ונאקת כאב חרישית איימה לפרוץ מפיו.

"רגע אז מי זאת סאג'ין?" בחר טאה להתעלם ממצפונו.

"אתה פשוט מקרה אבוד." ג'אנגקוק לגם מעט מכוס הסוג'ו שברשותו, חוזר בשנית להביט לעבר הבר שעם הליכתו התרוקן כליל מלבד זוג פצצות הורמונים מתקתקות.

"מי שמדבר, אחי שמע אין כאן בחורה אחת שאתה לא יכול להשיג ותראה אותך.. עומד כאן מולי ומנסה לעורר לי את המצפון, בחייך איפה קוקי של פעם."

סיים טאהיונג את דבריו פוסע לאיטו להשיג לו עוד משקה חריף מהברמן, ואולי לנסות את מזלו בשנית.

"אני באמת שלא יודע." מלמל ג'אנגקוק ומתיישב על הספא הלחה שדי ברור אילו מעשים מגונים נעשו עלייה כמה דקות קודם לכן, אך מישום מה זה לא היה לו אכפת.

הוא כבר יכל היה להבחין בזווית עניו בצמד בחורות המתקרבות לעברו, עם כמה שרצה לעזוב את אותה הספא הנוחה להפליא לצאת מן הבר, ואולי לעולם לא לשוב.

משהוא אחר תפס את תשומת ליבו, מישהי אחרת.

הוא יכל לראות אותה בבירור מבעד לכל ההמון, כמעט ויכל להריח את עורה מרב שהיפנתה אותו בהופעתה.

שיערה היה צבוע,

חולצת תחרה איכותית כיסתה את גופה העליון, כך שלא ניתן היה לראות ולו מעט ממנו. היא לבשה את אותם המכנסיים הצמודים אשר הבליטו את ישבנה העגול והעניקו לאחרים זוית ראייה מזמינה, ומשום מה זה כל כך הכעיס אותו.

ושלא אשכח לציין את הצורה התמימה בה שרבבה היא את שפתייה כאשר פטפטה עם מנהל הברמן, קים סאוק ג'ין - ידידו הטוב של ג'ון ג'אנגקוק מזה שנים, מה שבוודאי גרם לו לעשות את הצעד הראשון שכמעט וחשב לוותר עליו.

אין ספק שהוא ישיג אותה, הוא תמיד משיג; המשיך לדרבן ג'אנגקוק את מחשבותיו. רגליו מעין התרוממו מעצמן, עניו ננעלו על אותה ורודת שיער אלמונית ולא נחו ממנה אף לו לרגע.

ג'אנגקוק מימיו לא היה כה מרוכז,

הוא לא החזיר מבטים חמים לאלו המבקשות בשלומו כשפסע לעברה.

רק ניסה ג'ון לחשוב כיצד למשוך את תשומת ליבה, בדרך שתשאיר לה צלקת מן הערב הבלתי נשכח הזה.

"ג'יני היונג ,תמזוג לנערה היפה כוס בירה אוטופיה." פתח ג'אנגקוק כשהתיישב על אחד מכסאות הבר האדומים.

"ג'ימין?" ג'ין מלמל, לרגע מתעלם מן בקשתו הנחרצת של המחזר המוכר.

"זה בסדר ג'ין." אמרה אותה הנערה, מנסה שלא להרים את מבטה לאותו בחור ספק הפיכח, שכעת ברב טפשותו בזבז סכום כה עתק על כוס בירה משובחת, אך ורק למענה.

וכששמע את אישורה, ג'ין מהרה הלך למחסן המשקאות בליווי האנחה קולנית.

רגעים כמו אלו, רק גרמו לברונטי הבוגר לתהות אל עבר זמנים ההם.

למזלו מצא הוא את האחד שאותו יאהב לתמיד וניתק את כל קשריו עם שעשועי העולם המודרני, למה כל כך קשה לנערים כמותם להבין שזה מה שחשוב באמת.

"אז ג'ימין...הא?" אמר ג'אנגקוק במבט פלרטטני לעברה.

"אין לך כבוד לגדולים ממך, ילדון?" החזירה לו באותו המבט, בעודה לוגמת מהכוס שברשותה שתוכנה נראה יקר גם הוא.

"ילדון? אני בטוח יותר מבוגר ממך." אמר גאנגקוק סוקר את גופה הדקיק כהוגן. זה לא שאינו יצא עם בחורות מבוגרות בעבר, אך הגיית המילה 'ילדון' שהשתלשלה מבין שפתייה בקלילות שכזו הרתיחה אותו.

"הו באמת? אם ככה בן כמה אתה?" שאלה בצחקוק,

ענייה המאלוכסנות כמעט ונעלמו כעת, חיוכה היה כה מרגיע וצחוקה היה כה מתוק שגאנגקוק יכל בזה הרגע להקליטו ולשמוע אותו שוב ושוב ושוב, מבלי שימאס לו.

"אני בן 27" סידר ג'אנגקוק את קולו כך שישמע כמה שיותר חד וברור, האופייני לגברים בגיל הזה, וכמה שפחות אופייני לנעריי שעשועים בגיל שלו.

"כנראה שטעיתי, אתה באמת גדול ממני. בשנתיים למעשה." ג'ימין אמרה, אולם זה לא שמבטה נהיה מופתע, הוא היה נינוח באופן מסקרן. ג'אנגקוק באותו הרגע יכל להרוס אותה בכל כך הרבה דרכים, אך משום מה נותר הוא מאופק.

הדרך בה היא החלה לעסוק בקש שצנח מן הלגימה הקודמת שלה מטה, ממחישה כמה שיותר לג'ון גאנגקוק שמעמדו לא יותר דורש התייחסות מן הקש השחור שברשותה, זה יכל לשגע אותו.

"לא חשבתי אחרת." ג'אנגקוק החניק קריאת ניצחון קלה והתקרב אליה בזהירות, ניחוח מדהים של ורדים מילא את אפו, זה היה יותר מן הבשמים המלאכותיים ההם שחש כמשכרים אותו. הריח הזה יכל לשבש את מערכת ליבו בשניה בודדת, והוא שאף כמות נכבדת ממנו.

"לא אמרת לי מה שמך." ג'ימין אמרה את המובן מאליו, שוברת את הקרבה הגופנית הכה מסוכנת בינהם.

"ג'ון ג'אנגקוק, את יכולה לקרוא לי ג'אנגקוק." ג'אנגקוק התקרב עוד, כמעט וטועם את עורה צחיח ותולש את התחרה שבוודאי חנקה אותה, למרות שהייתה כה דקיקה ושברירית.

"אז ג'אנגקוק, במה אתה עוסק?" ג'ימין הניחה את ידה על חזהו הנוקשה של האחר, דוחפת אותו באיטיות מייסרת בכדי שיבין הוא את המסר הברור מאליו.

"הנה, את יכולה לשמור את זה." ג'אנגקוק הוציא מכיסו כרטיס ביקור מנוליין בעל הדפסים מרשמים לעין והגיש לה אותו מלא גאווה.

"נדל"ן הא?" ג'ימין לא יכלה שלא לצחקק בשנית, ולמרות שלא הצליח להבין ג'אנגקוק מה היה גורם השעשוע, מצא את עצמו מחייך למראה.

ג'ין הגיע אל בר המשקאות בידיים עמוסות, אם רק טאהיונג היה עושה את המוטל עליו ולא מנצל את טוב ליבו - יכל הוא לנוח עוד קצת, אך נראה שהשניים עוד יושבים ומשוחחים להם ואין הוא רוצה להטרידם על השעת הסגירה המאוחרת.

"אחת בירה אוטופיה." ג'ין מזג באלגנטיות לכוסה של העלמה, מנסה להחדיר לתודעתה שרק אם תרצה הוא יעיף את הכסיל החוצה, למרות אהבתו הגדולה כלפיו.

ג'ימין הגיבה קלות לשלילה ולגמה באחת את כל תכולת הכוס ואף השאירה טיפ מרשים.

"ג'אנגקוקי." היא התרוממה מן מושבה לכיוונו של גאנגקוק, כמה שיותר קרוב אליו.

הניחוח שלה, המגע שהיא ניסתה ליצור חירפנו אותו. היא הצמידה את שפתייה קרוב לאוזניו שנתמלאו סומק ורוד בוהק.

"זה לא יפה לשקר ילדון." לחשה בתשוקה, ומהרה החום הממכר נלקח ממנו בעודה חוזרת על צעדיה לעבר היציאה.

"הכרטיס ביקור!" ג'אנגקוק קרא, לא מצליח להסדיר את מבוכתו.

זו כנראה תהיה הפעם האחרונה שהוא ישקר אודות הגיל שלו, בסך הכל בכדי להרשים בחורה.

Continue Reading Next Chapter
Further Recommendations

pinktable81: I really like this story. It's quite refreshing. The motivations behind each of the characters are quite clear. The main characters are grounded in reality (even though they're werewolves) and the writing style is great.There are a few grammatical errors and sudden switches between first and thir...

denise103: Love the plot of these. Binge read the first 12, and just found 13 complete. Will move onto your others now. Your use of grammar and punctuation is excellent too. Would pay to read your books.Thank you.

Emily Portillo: Oh my gosh! I just started this book a couple of hours ago, and I JUST had to finish it right away!! You are such an amazing author and I can’t wait to read more of your books!! ❤️💕❤️💕❤️💕

cxrnxlxa: Love the writing style! And I love the characters, how they're described and how they're growing so far. :)

Joy: Wow where can I find my Brody...a dominant...♥🥵

honey08: Loving the new characters, the new business venture and the new cubs!!! Can’t wait to see how it progresses and who’s next to find their fated match.

Tina: Its good but could use more descriptive sexual acts

karimaabdulai: I like everything

More Recommendations

Kim: Love love love this story. Couldn't put it down til the end. Kept you interested from beginning to end. About a love that everyone hopes for but dies to read about.

Ana Paola: Amazing. I fell in love with both Sienna and Aiden! The plot is simply mesmerizing, and I got submerged in the story

LilLamb002: Nice story. Would be great once edited. Definitely recommend it!

holly: It's a really great novel and wish it was the full novel 👌 but I love your novel 👌 and can't wait to read more of your novels

Ann: I like this series so much. Easy to understand and make me imagine the story very well g

About Us

Inkitt is the world’s first reader-powered publisher, providing a platform to discover hidden talents and turn them into globally successful authors. Write captivating stories, read enchanting novels, and we’ll publish the books our readers love most on our sister app, GALATEA and other formats.