Bad romance

All Rights Reserved ©

Summary

Vesmír je distopické místo plné mužů ovšem se značným nedostatkem žen a vlastně nejen žen, ale celého funkčního reprodukčního cyklu. Kdo měl vědět, že když přiletí ufo, nebudou hledat ani zlato, ani vodu a už vůbec jim nepůjde o technologie, jediné co je bude zajímat je lidská schopnost se přemnožit jak králíci v austrálii. 4 kamarádky, které spojuje společná vášeň k jízdě na motorce se dostanou do poslední vesmírné lodi, která sklízí úrodu mladých žen schopných reprodukčního aktu, před finálním zničením země. Po tom co se zničením země zemře většina unesených dívek, díky skryté mentální vazbě lidí se svými blízkými se z pár přeživších dívek stane největší ufonský debakl v historii vesmírného oplodňování. Aby to únosci zakamuflovali začnou unášet mladé ženy a dívky z rodných planet konfederace a mučením z nich tvořit roboticky poslušné otrokyně bez emocí, vlastní osobnosti a vlastního názoru. A tak 4 dívky schované v rozvodech lodi začínají svou anabázi v nejnevhodnějších podmínkách pro lidský život, a pokud už se to netýká vzduchu, jídla, vody tak konfederace rozhodně není místem s podmínkami pro přežití svobodných žen. Pokud by tedy takový termín jako svobodná žena vůbec existoval.

Genre:
Romance / Fantasy
Author:
Cin_36
Status:
Ongoing
Chapters:
2
Rating:
n/a
Age Rating:
18+

Světlo

Pomalu kroutím palcem u nohy ve zpocených ponožkách v těch otravných nepohodlných motorkářských botech. Sluníčko vyhřívá studenou zemi, hladí moji koženou kombinézu, která mě chrání před studeným větrem. Tenhle výlet na motorkách jsme s holkama spunktovali za půl hodiny. 3 telefonáty, zjištění že máme všechny volno a že ani jedna nevíme co s ním. Neexistuje lepší nápad než jet jen tak na zmrzlinu. Jasně, nevadí, že je jaro, 15 stupňů a fouká. Jediné co komplikuje prvotní cíl, je že v tomhle počasí jsme jediné, koho kdy napadlo dát si zmrzku, takže ji tu nikde nemaj. Možná tak nanuk, z mražáku, prefabrikovanej, samá chemie, kdo by to jedl. Ležím na trávě a koukám na své kamarádky s leností nažraného tygra, letmý pohled na poprsí Mary. Vlastně nemá ani smysl se namáhat vypadat reprezentativně, ležet ladně, snažit se být namalovaná, hezká, upravená. Cokoliv za těma výstavníma pahorkama o velikosti 4 D je úplně neviditelné. Mám dobré kámošky, zatímco Mary je nádherná štíhlá blondýna s křivkami za kterými se otáčí i to co by nemělo, Ví je pravá dračice, štíhlá bruneta s nejsprostějším slovníkem schopná nadávat v několika jazycích a ještě to kombinovat s nářečím, pravý cholerik za volantem nebo řídítky. Divím se, že ji ještě nezavřeli a její řidičák rituálně nepropíchali špendlíky a neupálili jako woodoo panenku. A Katka, vysoká tmavovláska, po babičce z části italka s královským držením těla a schopností udělat i toho nejblbějšího vtipu zásek měsíce. Jo, jsem v dobré společnosti, v té nejlepší. Sice jim to se svou malou hubenou postavou a neschopností pohotově reagovat trochu kazím, ale už si holky celkem zvykly.

Zakroutím palcem u nohy, kouknu na horizont do kopců kolem nás a blaženě se zeptám:

„Tak kam teď? Budem ještě hledat zmrzlinu?“

Katka zahuhlá: „Mě se nechce, tady svítí sluníčko…“ Na chvíli se odmlčí a pak udiveně dodá „Hele, nevypadá to náhodou jako by ty slunce byli dvě?“

Mary ani neotevře oči: „Jaký dvě slunce, nepřipálil se ti mozek?“

„Ne fakt, koukni doleva, jako by tam bylo druhý slunce a zvětšovalo se“

Všechny se ohlédneme vlevo a konsternovaně sledujeme intenzivní bílé světlo, které jako by rostlo a přibližovalo se.

„Co to, kurwa je!!!!!!“ zavrčí Ví.

A pak jako by celý svět vybuchl, jak kdybych dostala úder na solar, oslepená oslnivým světlem cítím, jak se moje tělo vznáší, v uších mi hučí, nemůžu pohnout rukama ani nohama a poslední myšlenka, která mi proběhne hlavou, než to můj mozek vzdá definitivně je, kde mám motorku.

První co cítím je smrad strachu, bolesti a šoku. Společně se studeným vzduchem se plazí kolem mě a moje hladina adrenalinu stoupá bleskovou rychlostí. Vedle sebe slyším konsternovaný sten

„No do prdele, kde to jsme?“

Otevřu oči, černé kovové zdi hangáru? Co to kurnik je? Aspoň to teda připomíná hangár, podlaha pokrytá těly žen, dívek, dětí….Většina brečí. Na boku hangáru jsou obrovská okna, nebo něco co okna připomíná a v nich tma, hvězdy, náš měsíc…… a sakra….planeta zem…. A hýbe se. Jak to že se hýbe? Kde to kurnik jsme? Zvednu se do sedu a v šoku hledím do oken něčeho co rozhodně nikdy nebylo na zemi, je to odporně černé, nevzhledné a hýbe se to vesmírem dál od země. Na okraji zorného pole zaznamenám drobný pohyb, bezhlučně se otevřou dveře a z nich vyjde skupina mužů. Teda asi to jsou muži, jen jsou podstatně vyšší než cokoliv co jsem před tím viděla a jejich muskulatura připomíná nejšílenějšího kulturistu předávkovaného anaboliky. Černé dlouhé vlasy svázané do culíku, špičané uši. Cože ! Špičaté uši? Jako že anabolikama nadopovanej přerostlej elf – kulturista? Kouknu na své kámošky, které nevěřícně zírají do okna a jedna se mnou na ty muže. S Ví se podíváme sobě do očí?

„hele, nedali nám něco do snídaně?“ zeptá se Ví „Připadám si jako bych právě procházela tím nejšílenějším kokainovým tripem…“

„taky vidíš elfa na anabolikách?“ Zeptám se. Katka se otočí a začne se proti svojí vůli uchechtávat „No fakt že jo, elf kulturista…“

A elf kulturista zvedne bič, mávne, jedné z žen se na zádech objeví dlouhý krvavý rudý pás. Hladina breku, výkřiků strachu a paniky se začne prudce zvedat. Pokyn dlouhou tyčí s elektrickým výbojem na konci je celkem jednoznačný, máme vstát a pokračovat k otevřeným vratům na konci hangáru.

„No ty ******** !!!!“ Surealistický výjev před námi zcela zlikvidoval spisovný distingovaný projev Katky a převedl ho do jazyka, kterému rozumí jen Ví.

„Připadám si jak v koncentráku“ špitnu tiše

„Nebo jako v nějaký šílený sado-maso dílně sekty úchyláků, kterým přeskočilo z kombinování anabolik s filmy walta disneyho“ zapotí Mary

Tlumené uchechtávání ukončilo švihnutí bičem. „No do pr…“ Prohnu záda pod tou bolestí, ještě že mám koženou bundu s páteřním chráničem, i tak to ale pěkně štípe. Pohneme se s davem, Katka si všimne mezery na okraji hangáru pod ochozem, po kterém chodí dozorci/elfové/kulturisti a všechny se pomalu začneme prodírat k boku. Pak se celá hala prozáří oslnivým světlem, ohlédnu se do oken hangáru a v šoku sleduju paprsek energie mířící k zemi. Chvíli se neděje nic a pak země vybuchne jak přetlakovaný balonek naplněný vodou. Jen tak, tiše, za oknem. 7 miliard lidských životů skončí v jednom jediném tichém okamžiku.

Dívám se z okna hangáru a zapomínám dýchat. Cítím jen ukrutnou bolest. Máma, brácha, rodina, přátelé. Všechno je pryč. Prosím. Ať je to jen hodně blbá noční můra! Vzdáleně slyším křik, koukám se, jak ženy kolem mě padají na zem jak loutky, kterým někdo přestřihal provázky. Nemůžu se nadechnout. Bolest vystřeluje ze srdce do ruk, přestávám cítit nohy a padám na kolena. Hned vedle Mary. Teď nemůžu omdlít. Nejsem tu sama. Chytám Katku do náruče, beru ji za hlavu a tisknu si ji k hrudníku. Slyším, jak křičí bolestí, její křik souzní s tím mým v jedné dlouhé agonii bolesti. Náš svět skončil.

Continue Reading Next Chapter
Further Recommendations

Nathaly : Excelente trama, con un buen toque de humor y con un tema fresco. La recomiendo

Solar_ecstasy: A beautiful story, really. Some dark and sad moments, others bright and comforting. I was very happy reading this.

Kumkum : Amazing story and very well written. I am loving it. It's good to have such writers. You are fabulous.

mrsmagoo9847: Very entertaining

Nathaly : Una novela que engancha a la primera, mis felicitaciones y que continúe haciendo lo que mejor sabe hacer!!

Carolyn Russell: I love the mix of romance and action in the story. It makes the story more interesting. The characters were very well thought out and the details made them seem very realistic.

Arianna: I absolutely loved it

dontknowlove26: I can't believe I am so far in the series all ready there is no way it should be almost done 😞 Great read Thank You!

sonia: It just keeps getting better I can't wait till we have found everyone and see how big the group is then get to the real action

More Recommendations

sonia: Still loving the series will definitely tell others about this site and your wonderful books

sonia: Absolutely love this story can't wait to read the rest of them loving the short stories but quick to the point

sonia: I am absolutely loving this series quick and to the point no reading unnecessary info a 100times before getting to the good stuff well written !!

Yurei : A la mierda me encanta lo fuerte que es esta historia 🔥🔥🔞🔞 y además como lo escribe la autora/o. Todo de la novela me facina,sigue asi

패티: Estuvo fuerte el asunto..🥵Por favor que Baek me pase el PDF del libro para invocar incubos..🤭

Jane: It’s really nice The book is amazing

About Us

Inkitt is the world’s first reader-powered publisher, providing a platform to discover hidden talents and turn them into globally successful authors. Write captivating stories, read enchanting novels, and we’ll publish the books our readers love most on our sister app, GALATEA and other formats.